Noc Vědců

27zářVšechny dnyNoc Vědců

Informace

Základní proměnnou světa je proměna. Od evoluce v přírodě po revoluci v technologiích. Svou proměnou a vývojem prochází vše kolem nás. Pojďme společně proměnit jednu noc v roce na jedinečnou oslavu vědy!

V kampusu ČZU se můžete těšit na bohatý program na všech šesti fakultách. Zažijete například exkurzi nočním tropickým a subtropickým skleníkem a ochutnáte exotické ovoce. Prohlédnete si úchvatnou cestu hmyzu od larvy k dospělosti. Dozvíte se, jak vzniká sníh, jaká je jeho role a dopad na každodenní život. Zjistíte také, jak probíhá proměna ječmene, chmelu, vody a kvasnic v pivo. Těšit se můžete na více než 30 atraktivních programových položek!

Na začátek vaší cesty Nocí vědců na ČZU se nezapomeňte zastavit na infostánku před rektorátem, kde vám dáme mapu kampusu s programem akce. Můžete si zde také zakoupit občerstvení – obří hotdogy, sladké churros, grilované klobásky, pivo, nebo limonádu.

Pro děti je během večera připravena již tradiční hra. Pokud navštíví všechny fakulty, mohou si do 21 hodin vyzvednout na infostánku malou odměnu.

Tak neváhejte a přijďte zažít vědu!

Vstup je zdarma.

Získat cestu